Budżetownik Na Wakacje

Na obrazku przedstawiony jest darmowy materiał do pobrania i druku dla dzieci, o nazwie Budżetownik "Na wakacje". Jest to kolorowa plansza z wyzwaniem oszczędnościowym, która ma na celu nauczyć dzieci zarządzania swoimi środkami. Każdy rysunek biletu na planszy symbolizuje określoną kwotę, którą dzieci mogą odkładać. Za każdym razem, kiedy dziecko uda się odłożyć wskazaną sumę, może ono wykreślić lub zamalować rysunek biletu, co dodatkowo motywuje do oszczędzania.

Budżetownik "Na Wakacje" jest nie tylko zabawą, ale też cenną lekcją o wartości pieniądza. Dzieci, które korzystają z niego, mogą nauczyć się, jak oszczędzać pieniądze na swoje wymarzone przygody.

#zjeżdżalnia #tęcza #latawiec #chmury #morze #plaża #zabawa #gra #dla dzieci #słońce #mapa #bilecik #plansza #drzewo #kwiaty #kreatywność #przyroda #leżak #lody #plecak #namiot #hamak #symbol #jezioro #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!