plansza z oszczędnościowym kalendarzem adwentowym domki


Material do pobrania o nazwie "Budżetownik "Kalendarz adwentowy" to kreatywny i edukacyjny sposób na uczenie dzieci zarządzania pieniędzmi. Jest to kolorowa plansza pełna uroczych rysunków domków, która ma na celu pomóc dzieciom zrozumieć, jak oszczędzać. Każdy domek reprezentuje konkretną kwotę pieniędzy, którą dziecko decyduje się odłożyć. Jest to wspaniały sposób na naukę oszczędzania i planowania finansów, a zarazem doskonałe narzędzie do odliczania dni do Świąt Bożego Narodzenia.

Na planszy znajduje się 24 pola z domkami, które zapełniają się kolorami z każdym dniem adwentu. Dzieci samodzielnie ustalają kwotę, którą chcą odkładać i za każdym razem, kiedy osiągną swój cel, mogą wykreślić kolejny domek. To nie tylko pomaga dzieciom zrozumieć wartość pieniędzy, ale także buduje w nich poczucie osiągnięcia i satysfakcji. Wystarczy wydrukować wyzwanie i rozpocząć przedświąteczne oszczędzanie! Dzięki temu dzieci mogą nauczyć się cennych umiejętności finansowych, a jednocześnie cieszyć się magią oczekiwania na Święta.

#święta #święty mikołaj #plansza #dom #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!