kalendarz adwentowy oszczędnościowy


Na obrazku widzimy ciekawy materiał do pobrania i druku dla dzieci - Oszczędnościowy Kalendarz Adwentowy. Grafika przypomina tradycyjny kalendarz adwentowy, który znamy ze świątecznego okresu, ale zamiast czekoladek ma on w sobie pola do wykreślania. W sumie jest ich 24, każde z nich reprezentuje jeden dzień adwentu. Koncepcja jest prosta, ale zarazem bardzo praktyczna - dzieci ustalają kwotę, którą chcą odkładać każdego dnia, a następnie wykreślają pole, kiedy uda im się odłożyć zaplanowaną sumę. Na górze planszy widnieje napis „Oszczędnościowy Kalendarz Adwentowy”, a na dole umieszczono krótkie instrukcje.

Budżetownik, w którym umieszcza się ten kalendarz, to rodzaj segregatora z przezroczystymi koszulkami. Dzieci mogą go używać jako „koperty” na budżet dla różnych kategorii wydatków – od jedzenia i rozrywki po spersonalizowane cele oszczędnościowe. Ten oszczędnościowy kalendarz adwentowy jest nie tylko zabawny, ale także edukacyjny - pomaga dzieciom nauczyć się zarządzania finansami i planowania wydatków. Na koniec, całość ma na celu zebrać fundusze na świąteczne wydatki, co jest dodatkową motywacją do oszczędzania. Kolorowa, przyjemna dla oka grafika z pewnością przyciągnie uwagę dzieci i zachęci je do zabawy w oszczędzanie!

#święta #święty mikołaj #plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!