plansza z kategorią oszczędnościową ubrania i kosmetyki


Na obrazku widzimy planszę do budżetownika o nazwie "Ubrania i kosmetyki". Jest to darmowy materiał do pobrania i do druku, przeznaczony dla dzieci, który ma na celu nauczyć je zarządzania swoim budżetem. Plansza jest kolorowa i atrakcyjna dla dzieci, pełna rysunków przedstawiających różne ubrania i kosmetyki. Z jednej strony planszy znajduje się miejsce, gdzie można wpisać wyznaczony budżet na dany miesiąc na ubrania i kosmetyki.

Budżetownik to bardzo praktyczne narzędzie, które pomaga dzieciom zrozumieć, jak ważne jest planowanie wydatków i oszczędzanie. Dzięki planszy "Ubrania i kosmetyki" dzieci będą mogły nauczyć się, jak rozdzielić swoje pieniądze na różne potrzeby. W szczególności, będą mogły zrozumieć, ile kosztują ubrania i kosmetyki i jak wiele z ich budżetu powinny na to przeznaczyć. To doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w świat finansów i nauczenie ich odpowiedzialności za swoje wydatki.

#plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!