plansza z kategorią oszczędnościową dom


Na obrazku widzimy kolorową, atrakcyjną dla dzieci planszę o nazwie "Dom", która jest częścią darmowego materiału do pobrania i druku - Budżetownika. Jest to jaskrawa i kreatywna ilustracja, służąca do nauczania dzieci zasad oszczędzania i zarządzania budżetem. Plansza przedstawia kategorię oszczędnościową "Dom", gdzie dzieci mogą alokować część swoich oszczędności.

Plansza "Dom" jest przeznaczona do umieszczenia w specjalnym segregatorze z przezroczystymi koszulkami, który pełni rolę Budżetownika. W każdą z tych "kopert" dzieci mogą wkładać pieniądze przeznaczone na różne kategorie wydatków. Budżetownik jest efektywnym narzędziem do nauki zarządzania finansami, dostosowanym do zrozumienia przez dzieci. Pomaga im zrozumieć, jak rozdzielać pieniądze na różne cele, w tym wypadku - na potrzeby związane z domem.

#plansza #dom #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!