plansza z kategorią oszczędnościową jedzenie


Budżetownik to narzędzie, które pomaga w zarządzaniu finansami. Jest to segregator z przezroczystymi koszulkami, które służą jako “koperty” na budżet dla różnych kategorii wydatków. Na grafice przedstawiona jest jedna z jego stron, która może posłużyć do rozpoczęcia kategorii wydatków na jedzenie.

Strona ta jest kolorowa i zawiera napis JEDZENIE w dużych, fioletowych literach, ułożonych pionowo w centrum. Wokół tekstu rozmieszczone są kolorowe kropki - zielona, czerwona i fioletowa, co dodaje projektowi zabawny i żywy wygląd. Na dole strony znajduje się mała ikonka koszyka z jedzeniem w żółtej obwódce, symbolizująca wydatki na jedzenie. Dzięki takim narzędziom dzieci mogą nauczyć się planować swoje wydatki i oszczędzać pieniądze na przyszłość.

#plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!