plansza z 30 dniowym wyzwaniem na książki


Obrazek, który widzisz, to kolorowa plansza do wyzwania "30 dni na książki" w formacie Budżetownika. Zaprojektowana jest ona z myślą o dzieciach, które chcą nauczyć się oszczędzać na swoje ulubione lektury. Na planszy widnieje 30 różnokolorowych rysunków książek, każda z nich to symbol zaoszczędzonych 10zł. Czy potrafisz zaoszczędzić tyle pieniędzy na nową książkę? Każdy dzień to nowe wyzwanie!

Pobierz ten darmowy materiał, wydrukuj i zacznij swoje wyzwanie. Każdego dnia, kiedy uda Ci się odłożyć zaplanowaną sumę, wykreślaj kolejne pole z książką. To jest jak gra, ale zamiast zdobywać punkty, zbierasz prawdziwe pieniądze na nowe książki! To świetna zabawa i sposób na nauczenie dzieci zarządzania swoimi finansami. Spróbuj, a może okaże się, że oszczędzanie może być równie ekscytujące jak czytanie nowych przygód!

#plansza #wyzwanie #książki

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!