plansza z wyzwaniem swiątecznym


Na obrazku widzimy kolorową, świąteczną planszę do gry, przypominającą kalendarz adwentowy, zatytułowaną "Wyzwanie świąteczne". Plansza jest pełna radosnej atmosfery - pełna jest różnobarwnych bombek. Każda z tych 24 bombek reprezentuje pewną kwotę pieniędzy, którą dziecko decyduje się odłożyć. Kwotę tę ustala się na samym początku gry i jest ona stała dla wszystkich bombek. Dziecko, kiedy uda mu się zaoszczędzić określoną sumę, wykreśla jedną z bombek.

Zadaniem gracza jest wykreślenie wszystkich bombek przed nadejściem świąt. Dzięki temu wyzwaniu, dzieci uczą się zarządzania swoimi oszczędnościami w sposób zabawowy i interaktywny. Na końcu gry, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dziecko będzie miało zgromadzone fundusze na świąteczne zakupy. To wspaniały sposób na naukę zarządzania finansami i planowania budżetu. Darmowy materiał do pobrania i druku jest łatwo dostępny dla każdego, kto chce podjąć to wyzwanie.

#bombki #choinka #święta #święty mikołaj #drukarka #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!