plansza z wyzwaniem do uzupełnienia


Na obrazku widzimy interaktywną planszę o nazwie Budżetownik "Wyzwanie do uzupełnienia". Jest to darmowy materiał do pobrania i druku, stworzony specjalnie dla dzieci, aby nauczyć je zasad zarządzania finansami. Plansza jest kolorowa i atrakcyjna, co na pewno przyciągnie uwagę młodszych odbiorców. Na planszy znajduje się 29 rysunków banknotów, które są puste i gotowe do uzupełnienia przez dzieci. Każdy banknot jest miejscem, gdzie dzieci mogą zaznaczyć swoje oszczędności.

Budżetownik "Wyzwanie do uzupełnienia" to świetny sposób na naukę zarządzania pieniędzmi. Dzieci mogą samodzielnie zaplanować swoje wyzwanie, ustalając cel i kwotę, którą chcą oszczędzić. Potem, dzielą zaplanowaną sumę na poszczególne banknoty na planszy i rozpoczynają swoje własne wyzwanie oszczędzania. To nie tylko pomaga dzieciom zrozumieć wartość pieniędzy, ale także uczy ich cierpliwości i samodyscypliny. Jest to fantastyczne narzędzie edukacyjne, które łączy zabawę z nauką.

#dla dzieci #plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!