plansza z wyzwaniem 5zł


Obrazek przedstawia atrakcyjny materiał do pobrania i druku dla dzieci, zatytułowany "Budżetownik Wyzwanie 5zł". W centrum obrazka widnieje duża, kolorowa plansza pełna uroczych rysunków świnki-skarbonki. Każda z nich jest oznaczona nominałem 5zł. Wszystko jest jasne, kolorowe i zachęcające do zabawy. Na górze planszy znajduje się tytuł: "Wyzwanie 5zł", który jest napisany dużymi, przyjaznymi dla dzieci literami.

Na planszy znajduje się dokładnie 55 rysunków świnki-skarbonki. Każda świnia jest urocza i wygląda na szczęśliwą. Instrukcje na planszy są jasne i łatwe do zrozumienia: dzieci są zachęcane do kolorowania każdej świnki, kiedy uda im się odłożyć 5zł. To jest zabawny i edukacyjny sposób na naukę zarządzania pieniędzmi i oszczędzania od najmłodszych lat.

#plansza #wyzwanie #świnka

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!