plansza z wyzwaniem świnka skarbonka


Budżetownik "Świnka Skarbonka" to wesoła plansza do druku, idealna dla dzieci, które chcą nauczyć się oszczędzać. Na obrazku widzimy szereg kolorowych świnek-składek, które wyglądają jak małe, urocze banki z monety. Każda świnka ma na sobie liczby, które reprezentują kwoty pieniędzy, które dzieci mogą oszczędzać. Obok każdej świnki jest miejsce, gdzie dzieci mogą wpisać swoje cele oszczędnościowe. Na przykład, mogą zapisać, że chcą oszczędzić na nową grę lub zabawkę. Gdy dzieci odłożą zaplanowaną sumę pieniędzy, mogą zamalować odpowiednią świnkę na planszy. To jest zabawny i wizualny sposób na nauczenie dzieci o oszczędzaniu i zarządzaniu pieniędzmi.

Budżetownik "Świnka Skarbonka" to nie tylko nauka, ale także zabawa. Dzieci będą cieszyć się z każdej zamalowanej świnki, widząc swoje postępy w oszczędzaniu. Możliwość personalizacji celów oszczędnościowych sprawia, że cały proces jest bardziej angażujący. Dzieci mogą zdecydować, na co chcą oszczędzać, i obserwować, jak ich oszczędności rosną z każdą zamalowaną świnką. W ten sposób, Budżetownik "Świnka Skarbonka" pomaga dzieciom zrozumieć wartość pieniądza i nauczyć się planować swoje wydatki.

#plansza #wyzwanie #świnka

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!