plansza z wyzwaniem świąteczne oszczędzanie


Obrazek, który widzimy, przedstawia kreatywną planszę do gry o nazwie "Świąteczne oszczędzanie". Jest to część darmowego materiału do pobrania i druku, przeznaczonego dla dzieci, o nazwie Budżetownik. Na planszy zobaczyć można radosną, kolorową choinkę, ozdobioną bombkami. Każda z bombek ma na sobie napisany nominał, który reprezentuje pewną kwotę pieniędzy.

Gra polega na tym, że kiedy dziecko uda się odłożyć określoną na bombce kwotę, może ją pokolorować. Dzięki temu dzieci mogą nauczyć się zarządzania swoim budżetem i oszczędzania pieniędzy na świąteczne wydatki. Jest to świetna metoda na naukę planowania finansów, zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Przygotuj kredki, drukuj wyzwanie i zacznij gromadzić środki na świąteczne przygotowania!

#choinka #święta #prezenty #plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!