plansza wyzwanie ze słoikiem oszczędnościowym


Na obrazku widzimy kolorową planszę do gry o nazwie "Budżetownik: Słoik oszczędnościowy", przeznaczoną dla dzieci. Jest to rodzaj interaktywnej gry, która pomaga dzieciom uczyć się oszczędzania pieniędzy. Na środku planszy widzimy duży, przezroczysty słoik, który jest wypełniony różnymi rodzajami monet. Każda moneta jest innej wielkości i ma inny kolor, co oznacza różne nominały. Monety są pokolorowane na różne kolory, co sprawia, że obrazek jest bardzo atrakcyjny dla dzieci.

Obok słoika z monetami znajduje się miejsce, gdzie dzieci mogą pokolorować monety, kiedy uda im się odłożyć odpowiednią kwotę pieniędzy. To jest fantastyczny sposób na naukę oszczędzania pieniędzy, zarządzania budżetem i osiągania celów finansowych. Po wypełnieniu całego słoika, dzieci mogą przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na zaplanowany cel, na przykład na nową zabawkę czy książkę. Ta zabawka edukacyjna jest nie tylko zabawna, ale również bardzo pouczająca.

#plansza #wyzwanie #słoik

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!