plansza puzzlami oszczędnościowymi


Na obrazku widzimy planszę z puzzlami, która jest elementem Budżetownika "Puzzle oszczędnościowe". Każdy z kawałków puzzli ma na sobie napisaną różną kwotę pieniędzy, od niewielkich sum po większe kwoty. To nie jest zwykła układanka - każdy element puzzli symbolizuje określoną sumę pieniędzy, którą dziecko powinno zaoszczędzić. Kiedy maluch uda się uzbierać daną sumę, może pokolorować odpowiedni kawałek puzzli, co jest formą nagrody i motywacji do dalszego oszczędzania.

Budżetownik "Puzzle oszczędnościowe" to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim nauka odpowiedzialności finansowej. Dzięki niemu dzieci uczą się, jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy i planowanie wydatków. To również świetny sposób na pokazanie, że osiągnięcie celu wymaga czasu i cierpliwości. To bardzo ciekawe narzędzie edukacyjne, które uczy dzieci zarządzania pieniędzmi w przystępny i angażujący sposób.

#plansza #wyzwanie #puzzle

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!