plansza z wyzwaniem oszczędnościowym na wakacje


Obrazek przedstawia kolorową, wesołą planszę z wyzwaniem oszczędnościowym na wakacje zatytułowaną "Budżetownik "Na wakacje". Jest to materiał do pobrania i druku dla dzieci, mający na celu nauczyć ich zarządzania pieniędzmi i oszczędzania na cele. Na planszy widzimy 40 sympatycznych, uśmiechniętych słońc, które stanowią symbole zaoszczędzonych środków. Każde słońce oznacza jedną oszczędność - to może być dowolna kwota, którą dziecko zdecyduje się odłożyć. Plansza jest kolorowa, atrakcyjna dla oka i zachęcająca do zabawy w oszczędzanie.

Na planszy jest również miejsce, w którym dziecko może wpisać swoje marzenie wakacyjne - może to być wycieczka do parku rozrywki, zakup nowego roweru lub lody codziennie przez całe wakacje. W miarę oszczędzania, dziecko może kolorować lub zaznaczać słońca, symbolizujące kwoty, które udało mu się odłożyć. To doskonały sposób na naukę odpowiedzialności finansowej i cieszenia się z małych osiągnięć na drodze do realizacji większych celów. Budżetownik "Na wakacje" to nie tylko zabawka, ale i narzędzie edukacyjne, które pomaga dzieciom zrozumieć wartość pieniądza i uczy planowania wydatków.

#wyspa #wakacje #słońce #plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!