plansza z wyzwaniem oszczędnościowym na prezenty


Na obrazku widzimy kolorową planszę z 30 rysunkami prezentów, która jest częścią darmowego materiału do pobrania i druku dla dzieci - Budżetownik "Na prezenty". Każdy z tych prezentów reprezentuje określoną kwotę, którą dziecko może samodzielnie ustalić. Po odłożeniu zaplanowanej sumy, maluch może wykreślić odpowiedni rysunek prezentu na planszy. To wizualne przedstawienie postępu może pomóc dziecku zrozumieć i docenić wartość oszczędzania pieniędzy na różne cele.

Budżetownik "Na prezenty" to nie tylko zabawa, ale również cenna lekcja finansów dla najmłodszych. Dzieci uczą się, jak planować wydatki i oszczędzać na upominki dla bliskich. Dzięki temu, kiedy nadejdzie czas na zakup prezentu, mały oszczędzający nie będzie musiał się martwić o koszty, ponieważ pieniądze zostaną już odłożone. To wspaniały sposób na nauczenie dzieci wartości pieniądza i planowania finansowego w przystępny i zabawny sposób.

#prezenty #plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!