plansza z wyzwaniem oszczędnościowym na nową drukarkę


Obrazek przedstawia kolorowy, wesoły Budżetownik o nazwie "Na nową drukarkę", stworzony specjalnie z myślą o dzieciach. Jest to plansza z wyzwaniem oszczędnościowym, które ma na celu nauczyć dzieci planowania budżetu i oszczędzania pieniędzy. Na planszy znajduje się 36 rysunków drukarek, każdy z nich oznacza etap oszczędzania na nową drukarkę. Każda drukarka może reprezentować dowolną sumę pieniędzy, zależną od ustaleń dziecka. Budżetownik jest kolorowy i atrakcyjny, co z pewnością przyciągnie uwagę młodych oszczędzających.

Korzystanie z Budżetownika jest proste i przyjemne. Za każdym razem, kiedy dziecko jest w stanie odłożyć ustaloną kwotę, może zamalować jedno pole z drukarką. W ten sposób, z każdym krokiem, jest coraz bliżej celu - zakupu nowej drukarki. Po ukończeniu wyzwania, dziecko może odwiedzić sklep DrTusz, aby wybrać swoją wymarzoną drukarkę. Ten darmowy materiał do pobrania i druku jest nie tylko zabawą, ale także cenną lekcją zarządzania pieniędzmi, która posłuży dzieciom przez całe życie.

#drukarka #plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!