plansza z urodzinowym wyzwaniem oszczędnościowym


Budżetownik "Moje urodziny" to kolorowy, zdobiony balonami i prezentami materiał do pobrania i druku dla dzieci. Na jego pierwszym planie widać planszę pełną urodzinowych wyzwań oszczędnościowych. Ta interaktywna gra polega na oszczędzaniu pieniędzy i uczy dzieci, jak skutecznie zarządzać swoim budżetem. Każde z 21 pól na planszy jest oznaczone nominałami 10zł i 20zł, co dodatkowo pomaga dzieciom lepiej zrozumieć wartość pieniędzy.

Budżetownik "Moje urodziny" to nie tylko świetna zabawa, ale również praktyczne narzędzie do nauki zarządzania finansami. Jest to idealny prezent dla każdego dziecka, które chce nauczyć się oszczędzać na swoje urodziny!

#prezenty #dla dzieci #plansza #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!