Darmowa gra online Labirynty DrTusza to świetny sposób na relaks i trenowanie szybkiego myślenia. Możesz skorzystać z naszego labiryntu online i przy okazji zyskać rabat.


Jak grać w Labirynty DrTusza?

Jak przejść Labirynt DrTusza? Na początku należy wybrać poziom trudności. Jeśli chcesz się tylko rozgrzać, zacznij od poziomu łatwego. Jednak jeśli wiesz, że jesteś labiryntowym wyjadaczem - spróbuj się zmierzyć z poziomem trudnym.


Po wybraniu poziomu wyświetli Ci się krótka instrukcja. Dowiesz się z niej, że do poruszania się po zaułkach labiryntu używaj klawiszy W, A, S i D na klawiaturze po lewej stronie.


Wygrywasz wówczas, gdy dotrzesz do wszystkich kółek w kolorze zielonym i pomarańczowym. Dopiero, jak złapiesz je wszystkie, wróć po kółko granatowe. Pamiętaj jednak - SEKUNDY UCIEKAJĄ.


Twój zegar odliczający czas do końca znajdziesz w prawym górnym rogu. POWODZENIA!


Inne z kategorii - Gry od Rudego

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!